Beauty

Nové rtěnky a laky

sobota 27. února 2016


Zdravím! Dnešním článkem se Vám pokusím přiblížit jaro, i když venku to tak ještě moc nevypadá. Nedávno jsem se byla podívat do parfumérií na nové jarní kolekce značek od dekorativních kosmetik a dnes si můžete přečíst na pár produktů recenze.  Zavítala jsem do parfumerie Sephora s nadějí, že konečně seženu vysněnou rtěnku v tmavém odstínu mírně do švestkova. Nechtělo se mi za rtěnku dávat moc velkou částku, a tak jsem měla radost, když jsem objevila svůj vysněný odstín přímo v sortimentu značky Sephora. Zaujal mě velký výběr různých odstínů lesků, rtěnek a dalších dekorativních kosmetických produktů přímo od Sephory. Později jsem se byla podívat také na jarní kolekce ostatních značek a zaujal mne stojan s kosmetikou Dior. Jarní líčení bude svěží plné jemných barev a v kolekci mají moc krásný rozjasňující pudr a baby pink tvářenku. Z kolekce jsem si vybrala hydratační rtěnku ve svěžím odstínu růžové a také jsem si odnesla ten nejkrásnější  (opět) růžový lak od OPI.Sephora Rouge Cream
Moje první rtěnka ze Sephory cenově srovnatelná jako rtěnky z drogérie. Vybrala jsem si odstín R23, což je mírně švestková barva kterou jsem dlouho sháněla. Na fotce vypadá tmavší, ale zas tak moc tmavá není. Rtěnka je mírně hydratační a nezanechává  na rtech žádné šupinky ani vysušení, takže tohle je velké plus. Samozřejmě je možné, že nemusí vyhovovat každému. Barva je moc krásně sytá a je na Vás, jakou si zvolíte intenzitu. Co se týče výdrže, tak nevydrží jídlo a pití a je nutné ji přetřít. Na rtech je příjemná a můžu ji přirovnat k lepším rtěnkám za slušnou cenu. Balení je v plastovém obalu, ale myslím si, že je celkem bytelné. Pokud hledáte cenově dostupný produkt, mohla by být dobrou volnou. Jediné, co by mohlo vadit, je mírná parfemace, která nemusí být pro někoho příjemná.
Dior Rouge Baume 
Rtěnky od Dioru budu mít vždycky ráda. Cenově nepatří mezi zrovna levnou záležitost, ale za ten pocit výjimečnosti opravdu stojí. Rtěnka rty hydratuje a je  příjemná. Nezanechává pocit suchých rtů a barva je v odstínu 750 Rosebud- nádherná světle růžová. Škála odstínů jarní kolekce je bohatá a určitě si každý vybere ten svůj. Výdrž je dobrá a sytost tak akorát a může se nanést i ve více vrstvách. Líbí se mi také elegantní balení a hlavně bych vyzdvihla tu hydrataci. Na mé rty působí stejně jako balzám a má moc příjemnou parfemaci.

OPI Nail Lacquer edice Hello Kitty
Hned, co jsem tyto laky uviděla, mě zaujal roztomilý obal s kočičkou Hello Kitty. přišlo mi to takové roztomilé a originální. Laky od OPI mám zatím jen tyto dva. Měla jsem také menší miniaturky, ale ty se nedají srovnat s těmito laky. Chtěla jsem nějaký pěkný růžový, ale v drogérii jsem nenašla odstín, který by se mi líbil, a tak jsem navštívila oblíbenou Sephoru. U stojanu  mě zaujala právě tato kolekce na jaro, a tak jsem si vybrala odstín Look at my bow a také bezbarvý se třpytkami v odstínu Charmmy a sugar. Nanášení je pomocí běžného štětečku, takže lakování je bez problému. Zajímala mě hlavně výdrž a byla jsem příjemně překvapena. Lak vydrží necelý týden a moc rychle se neoloupe. Není ani nutné nanášet pod něj bezbarvý lak.  Kombinace jednobarevného laku a třpytek vypadá moc hezky. Mínus bych dala pouze tomu, že jdou třpytky špatně odlakovat, ale tento problém je u všech laků se třpytkami. Produkty můžu doporučit a určitě se podívám i po jiných barvách.


Zaujalo Vás něco z jarních kolekcí dekorativní kosmetiky?

0 komentářů