Beauty

Produkty Benefit

pátek 11. prosince 2015

Po trošku delší odmlce je tu článek a já pevně věřím, že už budou konečně články častěji, protože budu mít více času a energie na psaní i focení a nové nápady. Tímto článkem bych Vám chtěla ukázat produkty od značky Benefit, které mám vyzkoušené a některé i pravidelně používám. Pro ty z Vás, kteří tuto značku neznají, jedná se o kosmetiku, kterou seženete v Sephoře a najdete v ní dekorativní kosmetiku. Z dekorativní kosmetiky mám nejraději řasenky, rozjasňovače a tvářenky. Dále si můžete zakoupit také kosmetiku určenou na obličej, tu jsem ale zatím ještě nezkoušela. Benefit mě baví hlavně svými krásnými a originálními obaly, které jen tak u jiné kosmetiky nenajdete. Výdrž produktů, které mám, je skvělá a já věřím že, Vám třeba má recenze pomůže s výběrem a orientací se v sortimentu.

Jako první tu mám

Watt's Up! rozjasňovač v tyčince
Jedná se o tuhý rozjasňovač v barvě šampaňského (champagne), měl by na tváři vykouzlit efekt, díky kterému bude pleť vypadat  rozzářené, zdravě a mladě. Díky tuhému zpracování zanechává na pleti matný efekt. Použití je velmi snadné a do pleti se mně osobně nejlépe zapracovává prsty. V balení je ale houbička, kterou já moc nepoužívám, protože si s ní produkt nerozetřu tak, jak bych chtěla. Rozhodnutí je samozřejmě na Vás, jaký způsob zvolíte. 

Měla bych hlavně napsat, kam se rozjasňovač nanáší. Pod obočí, lícní kosti, srdíčko nad horním rtem nebo také na zvýraznění části nosu. Pokud bych měla srovnat jestli je pro mě lepší tuhý nebo tekutý rozjasňovač, tak má odpověď zní tekutý. S tímto tuhým se mi často povede to, že jej špatně rozetřu a pak se sama sobě směji, když se vidím někde v zrcadle :D Musím se s tímto produktem naučit pořádně pracovat a hlavně se podívat na výsledek na denním světle. Tato věcička pomůže Vaší pleti, aby měla něco navíc, zejména na večer se tento rozjasňovač hodí a pokud máte unavenou pleť, tak určitě stojí za vyzkoušení.

The porefessional
Tento produkt jsem používala často, když jsem měla potřebu maskovat póry, protože funguje opravdu perfektně. Je to báze, kterou můžete použít také pod make-up a umí také skvěle zamaskovat nejen póry ale i projevy akné nebo černé tečky. Struktura je mírně krémovější, není úplně tekutá jako krém a barva je neutrální tak, aby nevadila jakémukoliv odstínu makeupu. Nanáší se na celou pleť v menší vrstvě, tak aby nezatížila pleť a zamaskovala vše co chcete schovat. Póry opravdu zmenšuje, až jsou skoro neviditelné. Tuto bázi používám většinou na večer, pokud chci mít dokonalou pleť protože na den nejsem moc zvyklá používat báze pod makeup.


Brow Zings paletka na úpravu obočí
Od přírody mám světlé obočí. Jako blondýnka jsem nucena si obočí zvýrazňovat a bez zvýrazněného obočí nevyjdu z domu :D. Představuji Vám svůj velmi oblíbený produkt, který používám každý den. Paletka na úpravu a zvýraznění obočí Brow Zings. Obsahuje světlejší pudr a tmavší vosk na zvýraznění obočí a malé zrcátko. Použití je na Vás. Můžete si obočí vybarvit jen pudrem nebo smíchat obě políčka dohromady. Z nevýrazného obočí vytvoří dokonalé. V balení jsou dále dva štětečky- jeden zkosený a jeden rovný a pinzeta na rychlou úpravu. Benefit nabízí tuto paletku ve třech variantách pro různé barevné typy. Já mám variantu první tedy Light. Paletku mám hlavně ráda, protože mi odstín hnědé skvěle sedí a můžu si obočí vystínovat tak, jak potřebuji.
Rockateur tvářenka
Balení této tvářenky se mi hrozně moc líbí. Kombinace krajky a růžové je zajímavá a krásná. Balení je v papírové krabičce a uzavírá se na magnetek, což pro cestování není zrovna skvělá volba, ale to je jediné, co bych jí vytkla. Barva je do starorůžové až trochu mírně oranžové, ale dá se nosit k jakémukoliv makeupu a pleť nádherně rozzáří. Tuto tvářenku používám snad nejraději a mám už druhé balení, protože se zalíbila také mojí mamce a už také jinou nepoužívá. Když tvářenku otevřete, je skoro škoda do ní hrábnout, protože na fotce je prostě dokonalá s tím nápisem Rock. Obsahuje malý štětec a zrcátko. Použití může být v jemné nebo vyšší intenzitě, obsahuje malé třpytky, které ale nijak na tváři nevadí a krásně je zvýrazní. Nemám vyzkoušené jiné tvářenky od benefitu, ale líbí se mi snad všechny odstíny, které se dají sehnat. Balení tvářenek je malé, ale i při každodenním používání dlouho vydrží. Na tento produkt  můžu napsat jen pozitiva, takže doporučuji:). Some Kind- A Georgeous Krémový makeup
Balení tohoto makeupu je v retro stylu. Krabička je plná barev a i po otevření je make-up opravdu ve tvaru gramofonové desky. Make-up je hodně krémový a dobře se roztírá, nezanechává mapy, ani nezatěžuje pleť. Tím, že má krémovou konzistenci, je vhodný spíše pro sušší až hodně suchou pleť. Lákalo mě vyzkoušet nějaký make-up od Benefitu, a tak jsem si vybrala zrovna tento. Volba to ale nebyla vhodná pro mou smíšenou pleť se sklonem k akné, protože se mi po něm pleť hodně leskla a efekt nebyl takový, jaký jsem si představovala.

Při výběru jsem nevěděla, že  je určený na suchou pleť, takže pro ty z Vás, který tento typ pleti máte by mohl být dobrou volbou. Použila jsem ho pouze jednou, takže nevím, jak dlouho při každodenním používání vydrží, ale balení je celkem malé. Vypadá spíše jako pudr a nanášela jsem ho prsty. Možná by bylo vhodnější použít houbičku nebo jej rozetřít štětcem. Make-up seženete ve třech odstínech pro různě barevný typ. Já mám ten nejsvětlejší. Tímto bych ale ráda vyzkoušela i jiné make-upy od Benefitu, tak snad v budoucnu mi jiný bude sedět lépe.

High Beam tekutý rozjasňovač
Máme tu další rozjasňovač, tentokrát v tekuté formě, který vytvoří efekt rozzářené, zdravě vypadající pleti. Barva je jemně růžová. Roztírám jej prsty a používám ho tak, že si vytvořím na pleti, pomocí štětečku, který je součástí balení, malé tečky a pak je rozetřu. Použití je jednodušší než u tuhého rozjasňovače a ještě se mi nestalo, abych jej špatně nanesla na pleť. Výsledek je výborný, pleť je rozzářena- plná života. Používám jej občas na den a na večer. S tímto produktem bude pleť vypadat jako u filmových hvězd:)

Přidávám ještě poznámku, že u Benefitu je také verze Sun Beam na opálenou pleť, tu ale nemám vyzkoušenou.Máte nějaký svůj oblíbený produkt od Benefitu?

2 komentářů

  1. Tuto značku vůbec neznám, ale zaujala mě paletka na úpravu obočí i celkový retro vzhled těchto líčidel :) Super článek!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Paletka je fakt skvělá a hrozně dlouho vydrží. Stínovaní s ní je super a můžu si zvolit intenzitu nalíčení:). Obaly mají opravdu originální a zábavné. Pokud budeme mít někdy cestu spolu do Sephory, tak se můžeme na Benefit podívat jestli chceš:)

      Vymazat