Lifestyle

Domací edice a Olomouc

pondělí 14. prosince 2015

Ahoj všichni! Dnes je tu článek plný fotografií z mého života a z událostí za poslední měsíce. Nahromadilo se mi toho opravdu hodně a tak jsem se rozhodla, že  přidám více obrázků do jednoho článku.

Nedávno měla moje mamka narozeniny a vybrala si takový to krásný ovocný dort z cukrárny Opera v Olomouci. Na dortu mě zaujalo krásně naaranžované ovoce a chuťově byl moc dobrý. Mohl být ale méně sladký, protože jsem si zvykla omezit množství cukru v jídle a nápojích. Na obrázcích vypadá  hodně fotogenicky mám jej vyfocený snad ze všech úhlů :D.Koupila jsem mamce vázané květiny a táta také. Musím pochválit květinářství. Nádherně navázané květiny, velký výběr barevných růži i jiných květin a skvělé služby.


Kombinace bílo-zelených růži s růžovou.


Megi je kouzelná. Měla jsem den volna a válela se v posteli celý den :D. Je zajímavé, že se moc ráda fotí, ale druhý pes (Mates) focení přímo nesnáší.


Konečně jsem zavítala na Vánoční trhy v Olomouci. Z letošních trhů v našem městě jsem hodně zklamaná, ale Olomouc mě vždy příjemně překvapí výběrem punčů, různých vánočních výrobků a dobrého jídla. Strašně ráda v Olomouci trávím víkendy a volný čas. Je to město studentů, zábavy, kavárniček a krásné architektury.

Mezi mé oblíbené punče patří hlavně ten s griotkou.


Kouzelná atmosféra a srdeční záležitost.Zamilované baňky na stromečku.
Letos jsme se rozhodly, že si vyrobíme adventní věnce sami doma. Nachystaly jsme si větvičky, letovací pistoli, svíčky,ozdoby a pustily se do práce.  Nejtěžší bylo navázat na věnec všechny větvičky přilepení ozdob a naaranžování už byla jen zábava. Moc mě potěšilo, že jsem si vánoční dekoraci zkusila vyrobit sama.Každý rok kupuji Vánoční hvězdu v červené barvě, ale letos jsem si vybrala růžovou. Sladila jsem ji do barev, které mám v interiéru.


0 komentářů