Favourite Shopping

Můj Wishlist

neděle 4. října 2015

Dnes jsem si připravila seznam věcí, které bych si ráda v nejbližší době koupila a taky jsem přidala nezbytnosti, které opravdu potřebuji.

Teplý, vlněný kabátek
Tento jsem našla na stránce H&M a ráda bych sehnala naprosto stejný pouze v béžové camel barvě. Nerada nosím pouze tmavé barvy, a právě béžový kabátek žádný nemám. 

Paletky očních stínů Urban decay Naked
Nejsem si jistá, zda se vůbec Naked 2 dá ještě někde sehnat, nevlastním žádnou z paletek Naked, ale barevně by mému typu seděla. Také mě hodně zaujala nejnovější paletka Naked 3 V Sephoře jsem měla možnost si ji prohlédnout a odstíny vypadají opravdu hodně dobře. Nedávno mi došly mé oblíbené hnědé stíny a tak jsem si jistá, že bych  paletku využila na každodenní líčení. Paletky od Urban decay jsou oblíbené po celém světě, a není se čemu divit, vypadají úžasně.

Oční stíny Urban decay
Jak už jsem zmínila, jsem světlý typ a k dennímu líčení, které používám patří hnědé stíny. Tyto mi přišly zajímavé. Zatím jsem ale neměla možnost je vidět naživo a případně vyzkoušet, tak snad se mi brzy poštěstí.

Kotníkové boty
Naprostá nezbytnost pro podzimní i zimní měsíce a letos potřebuji aspoň jedny. Tyto jsou z CCC a věřím, že také přímo tam nějaké vyberu.

Světlé slim jeans
Ke kozačkám i k lodičkám opravdu potřebuji pořádné a dobře padnoucí džíny. Moji představu jsem zatím našla v Promodu, plánuji si je v nejbližší době vyzkoušet.

Hodinky Daniel Wellington
Jednoduché, elegantní hodinky, po kterých toužím už opravdu hodně dlouho. Vím, že jsou v oblibě u většiny blogerek, ale líbily se mi už před tím, něž se staly tolik oblíbeným módním doplňkem. Černý kožený pásek se bude skvěle kombinovat a výhodou je vyměnitelnost pásku, takže bych k nim viděla také nějaký barevný pásek na střídání.

Černý, šedý nebo béžový klobouk
Klobouky se staly trendem MUST HAVE letošního podzimu, protože skvěle oživí jednoduchý outfit a navíc díky nim vypadáte originálně. Dlouho jsem váhala zda mi vůbec klobouky sluší, ale rozhodla jsem se, že aspoň jeden v šatníku musím mít.

1 komentářů

  1. Kabátek je krásný, taky bych chtěla podobný jen trošku delší:-)))

    OdpovědětVymazat