Lifestyle

Olomouc a Café La Fée

úterý 1. září 2015


Sobotní slunečné počasí přímo lákalo k výletu nebo návštěvě zajímavého místa. Mám ráda Olomouc, je to zajímavé a kosmopolitní město ve kterém se stále něco děje. Tento den se také nesl v duchu oslav Maršála Radeckého, spojených s účinkováním dechových hudeb. Více zajímavých informací na www.radecky.eu. I když nejsem příznivcem tohoto žánru, některé ukázky byly rozhodně zajímavé. Program na pozadí Olomoucké radnice přenesl diváky zpět v čase. Vojáci a hudebníci v dobových kostýmech  pocit ještě umocnili. Skvělá podívaná pro všechny věkové skupiny.

Během dne jsem se prošla olomouckými uličkami, nakoukla do výlohy obchůdku Yankee candle. Svíčky této značky patří mezi mé oblíbence pro svůj krásný design a vůni. Téměř naproti tohoto obchodu se nachází kousek Francie v hanácké metropoli.

Café La Fée .. kavárna, kde se budete cítit jako na malé dovolené v Provence. Interiér i venkovní posezení je zařízeno právě v tomto oblíbeném stylu. Již u vstupu do dveří Vás naláká vůně výborné kávy a čerstvě upečených dobrot. Neodolala jsem a dala jsem si Café Latte, malinový dort a kousek francouzského slaného koláče quiche. Budu se tam ráda vracet nejen kvůli skvělé atmosféře.... 


Pro výlet jsem zvolila pohodlný overal, sandálky a kabelku v černé a zlaté kombinaci.

Overal- Mohito

Boty- ruční výroba z Řecka

Náušnice- Orsay

Kabelka- Michael Kors
0 komentářů