Beauty

ESTÉE LAUDER v Sephoře

úterý 22. září 2015

I když je to trochu starší záležitost, chci se s Vámi podělit o své dojmy.
Nemohla jsem si nechat ujít akci značky ESTÉE LAUDER, která se konala v sobotu 5. 9. 2015 v Olympii Brno. Tato akce byla spojená s představením nové řady, která je novinkou na trhu.


New Dimension je řada, která se týká spíše starší generace, proto hodnocení přenechám ně někom povolanějším. Od ESTÉE LAUDER mám ráda čistící pěnu a skvěle krycí make-up Double Wear. Momentálně používám odstín Fresco a správnost zvoleného odstínu mi potvrdila i velmi příjemná poradkyně této kosmetické značky- paní Hanička.

Přiznám se, že tato značka patří mezi největší oblíbence mé maminky. Proto jí nechám prostor pro zhodnocení jejích oblíbených produktů.

Alča hodnocení:

Momentálně se na mé poličce nachází několik stálic této značky.

Perfectly Clean
Oblíbená čisticí pěna, se kterou začínám ranní i večerní očistu pleti. Má příjemnou mýdlovou vůni a velmi dobrou čisticí schopnost. Večer ještě kombinuji účinek pěny s kartáčkem Clinique Sonic System.Advanced Night Repair
Používám občas, pokud mám pocit, že bych měla pleti dát něco navíc. Rychle se vstřebává, vypíná a projasňuje pleť. Možná by stálo za to dát tomuto séru více prostoru, abych dokázala posoudit jeho účinek.


Perfectionist CP+R
Jedná se o můj top oblíbený produkt, který používám již delší dobu a nedám na něj dopustit. Po použití je pleť vypnutá a kontury pevnější. Celkově dodává obličeji svěží výraz, který přetrvává celý den. Potlačuje známky únavy a efekt je vidět ihned. Opravdu plní do puntíku to, co slibuje výrobce. Za mě tedy produkt NO. 1.


Revitalizing Supreme
Tento krém používám jako noční péči, je trošku hutnější, ale velmi dobře se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Po nanesení vidím prokazatelné zlepšení drobných vrásek a pleť je intenzivně hydratovaná a projasněná. Opět naprostá spokojenost, krém kupuji opakovaně.Make up Double wear Stay-in-Place, odstín Fresco
Pro mě nejlepší make-up, který znám a to jsem jich vyzkoušela opravdu hodně. I když pleť dostatečně chráním, mám sklon k pigmentovým skvrnám. Make-up má vynikající krycí účinky, dobře se roztírá a nevytváří efekt masky. Vypadá naprosto přirozeně, ale hlavně ta odolnost-vydrží na svém místě i v teplém počasí, při sportu a to nejen slibovaných 15 hodin. Mohla bych ho tady vychvalovat do nekonečna, ale u make-upů platí, že každému typu pleti vyhovuje něco jiného.


Začínám testovat:
Řadu New Dimension a krém Resilience Lift
Ráda bych poděkovala kosmetické poradkyni paní Haničce za rady a vzorky k vyzkoušení. Příště se s Vámi ráda podělím o zkušenost s novou řadou. Potěší mě Vaše tipy na další výrobky, které máte oblíbené, nebo ty, které by stály za vyzkoušení.Přidávám ještě zajímavé krátké články o zakladatelce značky ESTÉE LAUDER,  které na mě mile zapůsobily.

0 komentářů