Lifestyle Shopping

Dnešní nákup v DM

sobota 12. září 2015

Dnes bych Vám chtěla představit značku, která si získala mou přízeň pro zdravý životní styl. Výrobky této značky jsou dostupné ve všech DM drogériích a její sortiment je velice rozmanitý. Jak už název článku vypovídá, jedná se o značku, která má už 30 let místo na našem trhu, a to Alnatura.

Hned v úvodu Vás chci seznámit s mými oblíbenými produkty, mezi které například patří ovesné vločky. Myslíte si, že bych si dovedla představit den bez ovesné kaše s ovocem a javorovým sirupem? Alnatura totiž nepoužívá žádná dochucovadla a preferuje ke slazení třtinový cukr, med nebo rostlinné sirupy. Suroviny k výrobě jsou získávány z biologického zemědělství, čímž si udržují kvalitu.
Pokud rádi vaříte nová jídla, v nabídce Vás může také potěšit řada omáček, různé druhy těstovin či přísady, ze kterých uvaříte chutné a zdravé jídlo.

Znáte nebo kupujete produkty značky Alnatura? Máte své oblíbené?  Napište mi, prosím, do komentářů pod článkem.

Za pomoc při psaní článku děkuji mé kamarádce Danči:).2 komentářů

  1. Děkuji, kočko :* Dívala jsem se na nabídku Alnatury v DM Šantovka a nejvíce mě zaujala passata. Škoda, že už jsem měla plné ruce tašek, jinak by se už vyjímala v mé spižírně :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. To vypadá fakt dobře:) Napadlo mě, že by jsme mohli něco uvařit společně, něco zajímavého a pak můžeme receptem inspirovat ostatní:)

      Vymazat