Beauty

Tělová mléka po opalování

pondělí 17. srpna 2015

Po opalování může být kůže vysušená a podrážděná. Proto je důležité nezapomínat na hydrataci a zklidnění.
V dnešním článku se budu věnovat recenzím dvou produktů které osobně používám a mohu je také doporučit.
Jak jsem již psala, La Roche je dobrá volba pro alergiky.

  
LA Roche- Posay POSTHELIOS- hydratační mléko po opalování
Obsahuje termální vodu a další složky ke zklidnění podrážděné a vysušené pokožky po slunění. Tělové mléko se dobře roztírá, nezanechává mastný povrch a má příjemnou parfemaci. Neobsahuje parabeny a je vhodné pro použití jak na tělo tak i obličej. Velikost balení je 400 ml, a tudíž Vám dlouho  vydrží i při častém používání. Kůže je po použití jemnější a viditelně hydratovaná.

  
LA Roche- Posay LIPIKAR- hydratační tělové mléko.
Je vhodný nejen pro dospělé, ale také pro děti. Je určen pro hydrataci velmi vysušené a podrážděné pokožky. Obsahuje karitové máslo a také lipidy, které obnovují přirozenou strukturu kůže. Po použití je kůže jemná a bez známek vysušených míst a nepříjemného svědění. V balení je opět příjemných 400 ml.Velmi ráda také používám kokosový olej, který je vhodný na vlasy, tělo, i nehty a je dostupný v každé drogerii za příznivou cenu.
Pokud ovšem máte doma psího mazlíčka dávejte pozor! U nás doma nejsem jediná kdo si oblíbil kokosový olej. Po namazání olejem se stávám terčem útočného psího komanda, které se řídí pravidlem- olízni, co jde. Zřejmě už také zjistili, že kokosový olej má blahodárné účinky nejen pro lidi :D.

0 komentářů