Shopping

Odstíny léta

pondělí 17. srpna 2015

Krásný den, moji milí čtenáři. Léto je v plném proudu a objevilo se pár novinek, které bych Vám ráda ukázala a třeba Vás také inspirovala.

Nedávno byla má rodina ve Španělsku, konkrétně na Mallorce a přivezli mi k otestování tyto krásné laky. Odstíny jsou opravdu zajímavé a krytí výborné. Jedná se o značku Wynie, která není u nás vůbec známá a tak jsem měla opravdu radost, že jsem dostala možnost otestovat laky dostupné ve Španělsku. Podobné odstíny laků lze určitě najít v každé drogerii. Např. Gabriella Salvete má opravdu nádherné odstíny a krytí i výdrž je dle mého názoru perfektní

 
Mám opravdu moc ráda klobouky. Hlavně ty, které byly vyrobeny v zahraničí, konkrétně v dovolenkových letoviscích. Velmi mě potěšil krásný bílý klobouk s růžičkami.
 

Květinové věnce nebo čelenky jsou tuto letní sezonu opravdu mezi trendem MUST HAVE a mně také nemohl chybět. Květinové věnce mají také v obchodech H&M ovšem na můj vkus jsou moc velké a já osobně bych si na běžné nošení asi netroufla, snad na focení. Tato čelenka se mi ale líbí, je decentní, má krásné barvy a bude se skvěle hodit k různým módním kombinacím.
 

Určitě jste v drogerii zaregistrovali novinku od Dermacolu. Pro ty z Vás, kdo o novince zatím neví jedná se o barevný pudr na vlasy. Já jsem si jej pořídila v odstínu pink (růžová). Zatím jsem si netroufla pudr aplikovat na celé vlasy. Pudr vypadá opravdu dobře v tomto odstínu hlavně ve světlých vlasech, ale na můj vkus docela dost práší. Ale k vodě nebo na nějakou akci je to určitě skvělá věc, pokud nemáte odvahu zkoušet pastelové barvy natrvalo.

 
Dalším zajímavým a velmi pohodlným trendem jsou volné kalhoty. Nošení je velmi příjemné zvláště do teplých dní. Kalhoty jsou vzdušné, nijak netlačí a mají zajímavý vzor. V kombinaci s jednobarevným trikem vypadají úžasně. Tyto jsou pořízené z H&M.

 
Líbí se mi různé náramky a náhrdelníky s kamínky a tento dáreček z dovolené mi udělal velkou radost.

   

0 komentářů